29 března 2010

Světla, kamera a odvrácení pozornosti! Sionistický klam připravuje cestu pro válku s Íránem


Pst... Ti co nedrží jazyk za zuby potopí diktatury!


V médiích se přetřásá rozkol mezi USA a Izraelem od doby, kdy Izrael ohlásil výstavbu dalších nezákonných osad, zatímco Biden byl na návštěvě aby rozhýbal mírový proces. Tento krok urazil americkou vládu, která nyní patřičně reaguje – alespoň takové je tvrzení médií. Keith Johnson (a další) navrhuje zajímavou alternativu:

„Několik dní poté co se americký viceprezident Joe Biden vrátil z Izraele, ohlásila Obamova administrativa zablokování zásilky zbraní pro Izrael. Oznámení vyvolalo rozdílné reakce na opačných stranách politického spektra, zaitímco ti uprostřed jsou zmateni.

Každý byl oklamán divadlem mezi Izraelem a Obamovou administrativou. Ale tento politický cirkus je čistě pro konzumaci veřejnosti. Krátkodobým záměrem je vytvoření iluze o vzniku rozkolu mezi těmito dvěma zeměmi, zatímco v širších souvislostech umožní Izraeli vyvolat dojem úplné neviny až se USA konečně rozhodnou zaútočit na Írán. Včerejší krok Obamovy administrativy odklonit zásilku 387 bunker busters pro Izrael na ostrov Diego Garcia, je dalším trikem ve hře skořápek, která probíhá ve dnech před nevyhnutelným útokem na tento islámský stát." ...


Podlě něho je ochlazení v americko-izraelských vztazích pouhým divadlem, aby USA mohly přesunout zbraně (tvz. bunker busters a rakety Patriot), dříve určené pro Izrael, na americkou ostrovní základnu Diego Garcia, které je vhodným startovacím místem pro útok na Írán. Podle této hypotézy je úkolem patrného rozkolu zajistit Izraeli úplné popření jakékoli učásti až USA začnou bombardovat a pokud bude Írán úspěšně vyprovokován a sáhne k odvetnému útoku proti Izraeli, budou Američané kladně nakloněni zásahu v obtraně pro Izrael¨.

Podobných předpovědí bylo v minulosti učiněno již mnoho a zatím se tak nestalo. Doufejme že i tentokrát se mýlíme.

Vice:

Lights, Camera, Distraction!

Žádné komentáře: