27 dubna 2010

Vincent Bridges: známý podvodník a COINTELPRO agent v ČR


Na Osudu.cz jsem narazil na následující pozvánku:


Lektor a jeden z nejznámějších esoterických historiků Vincent Bridges z USA v České republice

„K velké radosti všech svých fanoušků k nám začátkem května 2010 opět zavítá dnes již i v České republice dobře známý autor a lektor Vincent Bridges z USA, který se zaměřuje hlavně na témata spojená s posvátnou geometrii, esoterickou historii lidského vědění, alchymii, geobiologii a geomantii.

První ze série přednášek nazvaná Hermetická revoluce v Praze se bude věnovat tématice alchymie, komunikace s vyššími inteligencemi a dávným proroctvím, historii rosekruciánského hnutí v Čechách, práci Johna Dee a Edwarda Kelleyho. Přednášku zakončí praktická ukázka posvátné geometrie lidského vědomí ve formě „mystického rituálu“ spojeného s hudební improvizací na harfu a vizuální inspirací výtvarným uměním.”

Bridges je osoba, která tvrdí že disponuje rozsáhlými vědomostmi v oblasti konspirační teorie, ovládání mysli, satanského rituálního sexuálního zneužívání,psychologie a v dalších podobných oborech, až je s podivem že ještě nebyl odstraněn lidmi, o jejichž tajemství tvrdí že drží. To je samo o sobě nápověda o povaze jeho mecenášů.

Bridges je jednou z mnoha osob, které využili speciální mezery na trhu v naší realitě – osoby jejichž tvrzení nelze ověřit, protože se zabývají tajemnem podsvětí, což je skvělé místo pro podvodníky, kteří se zde zabydlí a zneužívají finančně a emocionálně důvěřivé lidí, kteří tuší že se v našem světě děje něco podivného – ale to vše je skryto za oponou.

Aktvitiy a historie Vincenta Bridges byly vyšetřovány skupinou Quantum Future group. Zde je krátký výběr některých bodů, které byly zjištěny:

Lhaní o dosaženém akademickém vzdělání
Lhaní o neexistujících knižních a dalších publikacích v různých médiích
Lhaní o terapeutické praxi
Patologické lhaní obecně
Stalking a cyberstalking - pronásledování a obtěžování
Krádeže výzkumných prací a plagiátorství
Dlouhé roky trvající křívé obviňování a urážení na cti
Krádež

Patologie


Vše je zdokumentováno na těchto stránkách:

http://www.cassiopaea.com/archive/most.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/most1a.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/most2.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/most3.htm
http://www.cassiopaea.org/cass/mirror.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/wiley.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/wiley2.htm
http://www.cassiopaea.com/archive/wiley3.htm
http://www.cassiopaea.org/cass/deaththreats.htm
http://www.cassiopaea.com/Vincent_Bridges_COINTELPRO_Agent/

Jednoduše řečeno Bridges je psychopatický podvodnik, kterému se již nedaří najít nové oběti /následovníky v USA a proto se vydal se svou podvodnickou show do střední Evropy, kde se mu daří podvádět ty, kteří jsou v jeho očích pouhými „omezenými domorodci“.

Po šesti letech neustálého hanobení na cti a cyberstalkingu od Vincenta Bridgese a jeho společníků, ohromnému množství času i peněz, které vynakládá na tuto aktivitu, vše nasvědčuje tomu, že Bridges není jenom cyberstalker, je to placený COINTELPRO agent. 

Co je COINTELPRO? 


1 komentář:

Anonymní řekl(a)...

Celá parta kolem Alžběty Šorfové se rekrutuje ze sekt jako DAmanhur a jiných. Jenže když lidem, které oni zblbli toto řeknete, jen se pitomě usmívají a nevěří. Poslední měsíc mám dojem, že Naše republika je doslova terčem povalečů jako je Bridges. A ldi jim u nás cpou prachy do huby a nevidí ty jejich podvody. Co s tím?